Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021
Chytrá žena na Facebooku
Další Miss
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 09.08. 2020
Dnes má svátek Roman
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Na katolickém gymnáziu studuje jedna z nejhezčích dívek České republiky

16. 03. 2010 | Aktuality

Studentka třetího ročníku Katolického gymnázia Třebíč Jitka Válková je jednou z dvanácti finalistek české miss. Pochází z Náramče na Třebíčsku a mezi soutěžícími je nejmladší. V šestnáctileté historii katolického gymnázia je to poprvé, kdy se jeho studentka účastní tak prestižní soutěže krásy.


Naši studenti získávají různá ocenění v různých oblastech, ale v soutěži krásy se jedná o první významné umístění naší studentky. Snažíme se Jitce vyjít vstříc a skloubit dohromady výuku ve škole a náročné povinnosti, které vyplývají z účasti v soutěži,“ říká ředitel katolického gymnázia Pavel Krška. Zda se stane nejhezčí dívkou České republiky, se dozvíme v přímém přenosu 20. března


jitkaOsmnáctiletá Jitka Válková se poprvé zúčastnila soutěže krásy v loňském roce na Vranovské přehradě, poté absolvovala několik kol v Česko-Slovenské Superstar, v níž skončila mezi čtyřiceti nejlepšími. Na podzim loňského roku získala titul 2. vicemiss Znojmo. „Účast v české miss je náročná po stránce časové, psychické, ale i finanční. Musela jsem si pořídit různé druhy šatů, domluvit se na individuálním vzdělávacím plánu v gymnáziu a nastavit si pravidelný denní režim. Vstávám kolem půl šesté a spát chodím pozdě v noci, abych vše stihla,“ popisuje Jitka Válková a přiznává, že po vizuální stránce neprováděla žádní změny, ani nevyužila služeb vizážistů. Vyznává zdravý životní styl a preferuje bio potraviny. 


Studium na katolickém gymnáziu je pro mě velmi důležité. Kromě kvalitního vzdělání tady panuje přátelská atmosféra, díky které mají studenti možnost se individuálně rozvíjet. Jako věřící člověk velmi oceňuji moderní přístup kantorů a školy k výchově,“ hodnotí školu Jitka Válková, která má velkou šanci stát se nejhezčí dívkou České republiky. 


Vendi V.
ChytráŽena.cz 


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
že vyhrála po právu. Je to hezké děvče a přeji jí hodně úspěchůSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
No hezoučká, jak se to vezme, člověk má ýt především krásný v duši, chlubit se tím, co mi bylo naděleno, to není zásluha.
Obrázek uživatelky
profil
Fandila jsem jí a vyhrála.Moc jí gratulujiSmajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles